Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (89)
  • Helder (56)
  • Zwart (55)
  • Wit (32)
  • Bruin (30)
  • Blauw (12)
  • Rood (11)
  • Grijs (7)
  • Groen (6)
  • Gestreept (5)
  • Goud (4)
  • Bont (3)
  • Crème (3)
  • Beige (2)
  • Decoratief (2)
  • Geel (2)
  • Oranje (2)
  • Paars (1)

Buitenmeubilair uitverkoop

Producten 1-48 van 330

nisbets

Producten 1-48 van 330

Vogue koks theedoek blauw
Vogue koks theedoek blauw

Afmeting: 660 x 660mm (66 x 66 cm) | 100% katoen

Vanaf
€ 1,49
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Orleans Tumblers 270ml (12 Stuks)
slechts € 0,63 per stuk
slechts € 0,63 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 7,49
Excl. BTW
( € 0,63 per stuk )
Was € 8,99
Op voorraad
Vogue RVS afruimwagen 3 etages groot
28% korting
Vogue RVS afruimwagen 3 etages groot

Afmetingen: 930(H) x 535(B) x 855(D) mm | Capaciteit: 128 kg

28% korting
€ 109,99
Excl. BTW
Was € 152,99
Op voorraad
Olympia brandpasta gel 3 uur (12 stuks)
LOW PRICE
LOW PRICE
Pak van 12 vanaf
€ 14,99
Excl. BTW
( € 1,25 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten met 25,4 mm dispenser
7% korting
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten met 25,4 mm dispenser

Verwijderbare 'dag van de week' labelset van 25,4 mm en dispenser

7% korting
€ 59,99
Excl. BTW
Was € 64,49
Op voorraad
Bolero aluminium stapelstoelen (4 stuks)
vanaf € 65,00 per stuk
Bolero aluminium stapelstoelen (4 stuks)

Aluminium frame en zitting. Zithoogte: 45 cm. Stapelbaar

vanaf € 65,00 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 259,99
Excl. BTW
( € 65,00 per stuk )
Op voorraad
Whites Vegas koksbuis lange mouw zwart
Tot 17% korting
Tot 17% korting
Vanaf
€ 11,99
Excl. BTW
Vogue voorrraadrek met 4 schappen 91,5x45,7cm
Tot 13% korting
Vogue voorrraadrek met 4 schappen 91,5x45,7cm

Afmeting: 1853(H) x 915(W) x 460(D)mm. Materiaal: gegalvaniseerd zink. Plat verpakt

Tot 13% korting
Vanaf
€ 92,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare houdbaarheidsetiketten (500 stuks)
LOW PRICE
LOW PRICE
Pak van 500 slechts
€ 5,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Was € 6,99
Op voorraad
Vogue polypropyleen serveerwagen groot
22% korting
22% korting
€ 73,99
Excl. BTW
Was € 94,99
Op voorraad
Whites tailleschort zwart
11% korting
Whites tailleschort zwart

Polykatoen. Afmeting: 750(W) x 373(L)mm. Zakken: 2

11% korting
€ 8,49
Excl. BTW
Was € 9,49
Op voorraad
IJsemmer met deksel 10L
IJsemmer met deksel 10L

21,7(h)x29,2(Ø)cm

€ 33,49
Excl. BTW
Op voorraad
Eazyzap energiezuinige LED insectenverdelger 50m²
Nieuw
27% korting
Eazyzap energiezuinige LED insectenverdelger 50m²

Ecolampen: 2 x 4.5W. 50% efficiënter dan fluorescentielampen

27% korting
€ 36,99
Excl. BTW
Was € 50,99
Op voorraad
Olympia Amerikaanse shotglazen 30ml (12 stuks)
slechts € 0,38 per stuk
Olympia Amerikaanse shotglazen 30ml (12 stuks)

28,35 ml / 30 ml. Aantal stuks: 12.

slechts € 0,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,38 per stuk )
Was € 5,49
Op voorraad
Vogue RVS serveertang 25,5cm
40% korting
40% korting
€ 1,99
Excl. BTW
Was € 3,29
Op voorraad
Olympia pompkan 5L
Tot 17% korting
Olympia pompkan 5L

5L. Vacuüm geïsoleerd

Tot 17% korting
Vanaf
€ 24,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia shotglazen 2,5cl (12 stuks)
slechts € 0,38 per stuk
slechts € 0,38 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 4,49
Excl. BTW
( € 0,38 per stuk )
Was € 5,69
Op voorraad
Hygiplas kleurgecodeerde zwarte serveertang 300mm
LOW PRICE
Hygiplas kleurgecodeerde zwarte serveertang 300mm

Lengte: 300mm | Roestvast staal met zwarte greep voor algemeen gebruik

LOW PRICE
€ 3,69
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue Gastronorm rek trolley met 20 niveaus
LOW PRICE
Vogue Gastronorm rek trolley met 20 niveaus

Roestvast staal | Afmetingen: 1700(H) x 380(W) x 557(D)mm | Capaciteit: 20 GN bakken

LOW PRICE
€ 279,90
Excl. BTW
Was € 387,99
Op voorraad
Vogue aardappelschijfafgieter
22% korting
Vogue aardappelschijfafgieter

Roestvrij staal. Afmetingen: 176(H)x 413(Ø)mm.

22% korting
€ 29,39
Excl. BTW
Was € 37,49
Op voorraad
Whites halterschort zwart
Whites halterschort zwart

Polykatoen. Afmeting: 710(b) x 960(l) mm

Vanaf
€ 6,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia kelnermes
Olympia kelnermes

12(l)x2(b)x1,1(d)cm

€ 4,99
Excl. BTW
Op voorraad
Beaumont Mezclar tin op tin Boston cocktailshaker roestvrij staal
€ 14,99
Excl. BTW
Op voorraad
Gastro M Barline 35 glazenspoelmachine
€ 1.090,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Nantucket stijl drankdispenser met draadonderstel 8.5L
€ 59,99
Excl. BTW
Op voorraad
Hygiplas oplosbare etiketten voor bereide voedingsmiddelen (250 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
Hygiplas oplosbare etiketten voor bereide voedingsmiddelen (250 stuks)

Afmeting: 50(H) x 75(B)mm. Verpakkingshoeveelheid: 250

slechts € 0,06 per stuk
Pak van 250 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Was € 16,29
Op voorraad
Whites Vegas unisex koksbuis zwart korte mouwen
Tot 18% korting
Whites Vegas unisex koksbuis zwart korte mouwen

Maten: XS-5XL. Kleur: zwart. Mouwlengte: kort

Tot 18% korting
Vanaf
€ 10,99
Excl. BTW
Olympia RVS thermoskan met pompactie 3L
Tot 11% korting
Olympia RVS thermoskan met pompactie 3L

3L (105½oz). RVS dubbelwandig, vacuüm geïsoleerd

Tot 11% korting
Vanaf
€ 22,79
Excl. BTW
Op voorraad
Whites unisex Vegas koksbroeken zwart
Tot 9% korting
Whites unisex Vegas koksbroeken zwart

Maten: XS tot 3XL | 66,0 tot 127,0 cm

Tot 9% korting
Vanaf
€ 19,49
Excl. BTW
Maatschenker hendel 5cl
€ 9,39
Excl. BTW
Op voorraad
Bolero vierkante RVS terrastafel 60cm
Tot 24% korting
Bolero vierkante RVS terrastafel 60cm

Aluminium frame. RVS blad. 72(h)x60(b)x60(d)cm.

Tot 24% korting
Vanaf
€ 63,99
Excl. BTW
Op voorraad
Vogue RVS afruimwagen met 2 niveaus Middelgroot
39% korting
Vogue RVS afruimwagen met 2 niveaus Middelgroot

Materiaal: roestvast staal. Afmetingen: 855(H)x810(B)x455(D)mm. Capaciteit: 128kg

39% korting
€ 89,99
Excl. BTW
Was € 147,99
Op voorraad
Vogue vlamvertragende ovenwant houtskool 43,2 cm
4% korting
Vogue vlamvertragende ovenwant houtskool 43,2 cm

Lengte: 43,2 cm. Per stuk verkocht

4% korting
€ 12,99
Excl. BTW
Was € 13,49
Op voorraad
Olympia RVS windvrije asbak 9cm (6 stuks)
slechts € 2,17 per stuk
slechts € 2,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 12,99
Excl. BTW
( € 2,17 per stuk )
Was € 15,59
Op voorraad
Eazyzap energiezuinige LED insectenlamp 150m²
Nieuw
8% korting
Eazyzap energiezuinige LED insectenlamp 150m²

Eco lampen: 2 x 10W. 50% efficiënter dan fluorescentielampen

8% korting
€ 67,99
Excl. BTW
Was € 73,99
Op voorraad
Hygiplas afneembare voedseletiketten dinsdag kleurcode geel (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Hygiplas verwijderbare kleurgecodeerde voedseletiketten Woensdag (1000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
slechts € 0,01 per stuk
Pak van 1000 slechts
€ 4,29
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Was € 5,19
Op voorraad
Olympia RVS melkkan 1L
22% korting
22% korting
€ 11,39
Excl. BTW
Was € 14,59
Op voorraad
Olympia RVS sausbakjes 40ml (12 stuks)
slechts € 0,55 per stuk
Olympia RVS sausbakjes 40ml (12 stuks)

24(H)x62(Ø)mm. 40ml. Stapelbaar

slechts € 0,55 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 6,49
Excl. BTW
( € 0,55 per stuk )
Op voorraad
Olympia Orleans geharde Hi Ball glazen 310ml (12 stuks)
slechts € 1,05 per stuk
Olympia Orleans geharde Hi Ball glazen 310ml (12 stuks)

310ml | ca. 298ml. Verpakkingshoeveelheid: 12

slechts € 1,05 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 12,49
Excl. BTW
( € 1,05 per stuk )
Was € 15,29
Op voorraad
Lunchservet wit 27x21cm 1 laags M vouw (6000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
Lunchservet wit 27x21cm 1 laags M vouw (6000 stuks)

1 laags. Verpakkingsgrootte: 6000 vellen

slechts € 0,01 per stuk
Pak van 6000 slechts
€ 46,99
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Op voorraad
Vogue roestvaststalen wandplank 120cm
Vogue roestvaststalen wandplank 120cm

Afmeting: 1200(B) x 300(D)mm. Materiaal: roestvast staal. Beugels inbegrepen. Maximale belasting: 50kg.

€ 97,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia vloeibare brandpasta met lont 6 uur (12 stuks)
vanaf € 1,59 per stuk
vanaf € 1,59 per stuk
Pak van 12 vanaf
€ 16,99
Excl. BTW
( € 1,42 per stuk )
Op voorraad
Olympia mason jar drinkglazen 450ml (12 stuks)
slechts € 0,94 per stuk
slechts € 0,94 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 11,19
Excl. BTW
( € 0,94 per stuk )
Was € 14,49
Op voorraad
Polar G-serie barkoeling met klapdeur zwart 138L
Nieuw
17% korting
17% korting
€ 499,99
Excl. BTW
Was € 599,99
Op voorraad
Eazyzap energiezuinige LED vliegenlamp 100m²
Nieuw
25% korting
Eazyzap energiezuinige LED vliegenlamp 100m²

Eco lampen: 2 x 7 W. 50% efficiënter dan fluorescentielampen

25% korting
€ 45,99
Excl. BTW
Was € 60,99
Niet op voorraad
Olympia servethouder voor 50 servetten 9,5x12x14cm
17% korting
17% korting
€ 5,39
Excl. BTW
Was € 6,49
Op voorraad
Vogue RVS serveerwagen 3 plateaus S - 82,5(h) x 71(b)cm
LOW PRICE
Vogue RVS serveerwagen 3 plateaus S - 82,5(h) x 71(b)cm

Afmetingen: 825(H) x 710(B) x 405(D) mm | Capaciteit: 128 kg

LOW PRICE
€ 89,99
Excl. BTW
Was € 111,99
Op voorraad

Buitenmeubilair uitverkoop