Menu
Incl. BTW Excl. BTW

Bespaar 15%   |   Haast je, de actie eindigt binnenkort   |   Bekijk de voucher >

Verfijn uw zoekopdracht

  • Zilver (89)
  • Helder (56)
  • Zwart (55)
  • Wit (32)
  • Bruin (30)
  • Blauw (12)
  • Rood (11)
  • Grijs (7)
  • Groen (6)
  • Gestreept (5)
  • Goud (4)
  • Bont (3)
  • Crème (3)
  • Beige (2)
  • Decoratief (2)
  • Geel (2)
  • Oranje (2)
  • Paars (1)

Buitenmeubilair uitverkoop

Producten 289-330 van 330

nisbets

Producten 289-330 van 330

Fiesta Compostable houten ijslepels (100 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
Fiesta Compostable houten ijslepels (100 stuks)

96(L)mm | 9,5 cm. Verpakkingshoeveelheid: 100. FSC 100%

slechts € 0,03 per stuk
Pak van 100 slechts
€ 2,59
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
Op voorraad
Olympia gehard glas tumbler glazen 230ml 8oz (12 stuks)
slechts € 1,17 per stuk
Olympia gehard glas tumbler glazen 230ml 8oz (12 stuks)

230ml / 8oz. Gehard glas. Vaatwasmachinebestendig

slechts € 1,17 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 13,99
Excl. BTW
( € 1,17 per stuk )
Was € 17,39
Op voorraad
Olympia Cocktail wijnglazen met korte steel 308ml (6 stuks)
slechts € 2,72 per stuk
slechts € 2,72 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 2,72 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Olympia bierglazen op voet 420ml (6 stuks)
slechts € 4,09 per stuk
slechts € 4,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 4,09 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable ronde kraft saladeschaal 75cl (300 stuks)
slechts € 0,21 per stuk
slechts € 0,21 per stuk
Pak van 300 slechts
€ 62,99
Excl. BTW
( € 0,21 per stuk )
Op voorraad
Hygiplas kleurgecodeerde serveertang paars 300mm
€ 3,69
Excl. BTW
Op voorraad
RVS rekeningschaaltje
23% korting
23% korting
€ 2,69
Excl. BTW
Was € 3,49
Op voorraad
Olympia Cocktail ginglazen 620ml (6 stuks)
slechts € 4,42 per stuk
slechts € 4,42 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 26,49
Excl. BTW
( € 4,42 per stuk )
Niet op voorraad
Bolero vierkante opklapbare stalen tafel grijs 60cm
Tot 3% korting
Bolero vierkante opklapbare stalen tafel grijs 60cm

Stalen frame en blad. 71(h)x60(b)x60(d)cm.

Tot 3% korting
Vanaf
€ 64,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Rosario Champagneglazen 170ml (6 Stuks)
slechts € 3,17 per stuk
slechts € 3,17 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 18,99
Excl. BTW
( € 3,17 per stuk )
Was € 23,99
Op voorraad
Whites halterschort blauw-wit gestreept extra lang
Whites halterschort blauw-wit gestreept extra lang

Polykatoen. Afmeting: 90(b)x104(l)cm.

Vanaf
€ 13,79
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia antislip dienblad 30,5cm
16% korting
16% korting
€ 11,99
Excl. BTW
Was € 14,29
Op voorraad
Big K Lumpwood houtskool 10kg
Big K Lumpwood houtskool 10kg

Eenvoudig aan te steken

€ 27,49
Excl. BTW
Op voorraad
Fiesta Recyclable dinerservetten 1/8 vouw zwart 400mm (2000 stuks)
slechts € 0,06 per stuk
slechts € 0,06 per stuk
Pak van 2000 slechts
€ 103,99
Excl. BTW
( € 0,06 per stuk )
Op voorraad
Olympia acryl pepermolen 13,5cm
15% korting
15% korting
€ 8,49
Excl. BTW
Was € 9,99
Op voorraad
Olympia Bar Collection kristallen gin tonic glazen 645ml (6 stuks)
slechts € 4,49 per stuk
slechts € 4,49 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 26,89
Excl. BTW
( € 4,49 per stuk )
Was € 34,49
Op voorraad
Fiesta recyclebare cocktail servetten 24x24cm 2-laags 1/4 gevouwen wit 4000 stuks
slechts € 0,02 per stuk
Fiesta recyclebare cocktail servetten 24x24cm 2-laags 1/4 gevouwen wit 4000 stuks

2-laags. 1/4 gevouwen. Verpakkingshoeveelheid: 4000 vellen

slechts € 0,02 per stuk
Pak van 4000 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 0,02 per stuk )
Niet op voorraad
Whites halterschort polyester-katoen rood
Whites halterschort polyester-katoen rood

Polykatoen. Afmeting: 710(B) x 960(L) mm

Vanaf
€ 7,39
Excl. BTW
Op voorraad
Chef Works Cool Vent beanie rood
10% korting
Chef Works Cool Vent beanie rood

Universele maat. kleur: rood. Materiaal: polyester/katoen.

10% korting
€ 10,29
Excl. BTW
Was € 11,49
Op voorraad
Buffalo ijsmachine 1,5L
Buffalo ijsmachine 1,5L

Vermogen: 150W/230V. Capaciteit: 1,5L.

€ 336,99
Excl. BTW
Op voorraad
Olympia Hi-Ball Tumblers 170ml (12 Stuks)
slechts € 1,40 per stuk
slechts € 1,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 1,40 per stuk )
Op voorraad
Bolero ronde parasol creme 2,5 meter
Tot 8% korting
Bolero ronde parasol creme 2,5 meter

Kleur: crème. Afmeting: 2,37(h)x2,5(Ø)m

Tot 8% korting
Vanaf
€ 99,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse borden vierkant (50 stuks)
slechts € 0,18 per stuk
Fiesta Compostable composteerbare bagasse borden vierkant (50 stuks)

Maten: 159(B) - 261(B)mm | Verpakkingseenheid: 50 stuks

slechts € 0,18 per stuk
Pak van 50 slechts
€ 8,79
Excl. BTW
( € 0,18 per stuk )
Bolero polyrotan stoelen antraciet (4 stuks)
vanaf € 63,27 per stuk
Bolero polyrotan stoelen antraciet (4 stuks)

Aluminium frame. Polyethyleen zitting. Hoogte: 45cm. Stapelbaar. 4 stuks.

vanaf € 63,27 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 253,06
Excl. BTW
( € 63,27 per stuk )
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Olympia Crystal Bar Collection martiniglazen 27,5cl (6 stuks)
slechts € 4,09 per stuk
slechts € 4,09 per stuk
Pak van 6 slechts
€ 24,49
Excl. BTW
( € 4,09 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable bagasse hamburgerbakjes 153mm (500 stuks)
slechts € 0,17 per stuk
slechts € 0,17 per stuk
Pak van 500 slechts
€ 80,99
Excl. BTW
( € 0,17 per stuk )
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 2 compartimenten natuurlijke kleur 253mm (200 stuks)
Nieuw
slechts € 0,28 per stuk
slechts € 0,28 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 54,99
Excl. BTW
( € 0,28 per stuk )
Op voorraad
Olympia Stapelbare Tumblers 20cl (12 Stuks)
slechts € 1,40 per stuk
slechts € 1,40 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,69
Excl. BTW
( € 1,40 per stuk )
Op voorraad
Bolero opklapbare terrasstoelen grijs (2 stuks)
vanaf € 37,50 per stuk
Bolero opklapbare terrasstoelen grijs (2 stuks)

Stalen frame en zitting. Zithoogte: 44cm. 2 stuks.

vanaf € 37,50 per stuk
Pak van 2 vanaf
€ 74,99
Excl. BTW
( € 37,50 per stuk )
Op voorraad
RVS barmaatje 250ml
€ 8,69
Excl. BTW
14 dagen levertijd
Olympia stoepplank zwart houten frame 700x1200mm
11% korting
Olympia stoepplank zwart houten frame 700x1200mm

Afmetingen uitgeklapt: 725(B) x 700(L) x 1175(H)mm

11% korting
€ 124,99
Excl. BTW
Was € 139,99
Op voorraad
Olympia Kristallon dienblad houtskool 305x415mm
Nieuw
€ 3,99
Excl. BTW
Op voorraad
Polar G-serie rechtopstaande gekoelde bardisplay met 2 klapdeuren
32% korting
32% korting
€ 1.086,99
Excl. BTW
Was € 1.600,99
Op voorraad
Bar liner op rol transparant 10m
€ 43,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Bolero ronde tafel met essenhouten blad 80cm
Bolero ronde tafel met essenhouten blad 80cm

Aluminium frame. Essenhouten blad. 72(h)x80(Ø)cm.

Vanaf
€ 139,99
Excl. BTW
Op voorraad
Fiesta Compostable composteerbare bagasse voedseldozen 3 compartimenten (200 stuks)
slechts € 0,18 per stuk
slechts € 0,18 per stuk
Pak van 200 slechts
€ 35,63
Excl. BTW
( € 0,18 per stuk )
Was € 64,99
Op voorraad
10% extra korting op outlet artikelen met code: CLNISBETSX
Polar C-serie tafelmodel wijnkoeling 16 flessen
Nieuw
42% korting
42% korting
€ 186,99
Excl. BTW
Was € 319,99
Op voorraad
Olympia conische whiskyglazen 26,8cl (12 stuks)
slechts € 1,36 per stuk
slechts € 1,36 per stuk
Pak van 12 slechts
€ 16,29
Excl. BTW
( € 1,36 per stuk )
Was € 21,39
Op voorraad
Bolero polyrotan stoelen met armleuning antraciet (4 stuks)
vanaf € 87,50 per stuk
Bolero polyrotan stoelen met armleuning antraciet (4 stuks)

Aluminium frame | Polyrotan zitting | Zithoogte 45cm | Stapelbaar | 4 stuks

vanaf € 87,50 per stuk
Pak van 4 vanaf
€ 349,99
Excl. BTW
( € 87,50 per stuk )
Op voorraad
Bolero ronde tafel met essenhouten blad 60cm
Tot 8% korting
Bolero ronde tafel met essenhouten blad 60cm

Aluminium frame. Essenhouten blad. 60(Ø)cm.

Tot 8% korting
Vanaf
€ 104,99
Excl. BTW
Niet op voorraad
Fiesta Recyclable lunchservetten 1/4 vouw wit 330mm (2000 stuks)
slechts € 0,03 per stuk
slechts € 0,03 per stuk
Pak van 2000 slechts
€ 50,99
Excl. BTW
( € 0,03 per stuk )
14 dagen levertijd
Fiesta recyclebare lunch servetten 30x30cm 1-laags 1/4 vouw wit (5000 stuks)
slechts € 0,01 per stuk
Fiesta recyclebare lunch servetten 30x30cm 1-laags 1/4 vouw wit (5000 stuks)

1-laags. 1/4-vouw. Verpakkingshoeveelheid: 5000 vellen

slechts € 0,01 per stuk
Pak van 5000 slechts
€ 48,99
Excl. BTW
( € 0,01 per stuk )
Op voorraad

Buitenmeubilair uitverkoop